Türk Eğitim Vakfı 50. Yıl Gecesi

Türk Eğitim Vakfı 50. Yıl Gecesi

Türk Eğitim Vakfı Antalya Şubesi tarafından DRN Ajans ve Leman Kültür sponsorluğunda organize edilen özel geceye, biz de Çabukoğlu Avukatlık Bürosu olarak destek verdik.

Sümer Ezgü Sanat Akademisinde iki ay boyunca çalışmalarını sürdüren zeybek ekibinde büromuz avukatlarından Ceren Çabukoğlu da yer aldı.

TEV Antalya Şubesi Yürütme Kurulu Başkanı Arzu Aslan Kartal ve Sümer Ezgü Sanat Akademisi tarafından hayata geçirilen bu etkinlik ile; bölgede yaşayan eğitim gönüllülerine ulaşılması ve eğitim olanakları açısından farkındalık yaratılması hedeflendi.

Gençlere eğitim hayatlarında burs desteği sağlayan Türkiye Eğitim Vakfı’nın Antalya Şubesi tarafından düzenlenen bu özel farkındalık ve sosyal sorumluluk etkinliğine katılmaktan ve katkı sağlamaktan biz de onur ve gurur duyduk.

Sizler de TEV Antalya Şubesi tarafından bu etkinlik ile amaçlanan 50 öğrenciye eğitim bursu kampanyasına, Türk Eğitim Vakfı’nın “onlinebagis.tev.org.tr/BursFonu?link=1939 ” linkli internet sitesine girerek *3358 Fon kodlu fona dilediğiniz miktarda bağış yaparak katkı sağlayabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap