Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun Yargıtay kararları Işığında Güncel Sorunları Konulu Sempozyum

Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun Yargıtay kararları Işığında Güncel Sorunları Konulu Sempozyum

Antalya Barosu ile Uluslararası Antalya Üniversitesi Hukuk Fakültesi, ortaklaşa sempozyum düzenleyerek ‘Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun Yargıtay kararları ışığında güncel sorunlarını’ tartışacaktır.

Antalya Barosu ile Uluslararası Antalya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin ortaklaşa düzenlediği ‘Yargıtay kararları ışığında Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun güncel sorunları’ konulu sempozyum 9 Aralık 2015 tarihinde düzenlenecektir.

Sempozyum, Uluslararası Antalya Üniversitesi konferans salonunda

Sempozyumun birinci oturumu, saat 13:45 ile 14:15 de; Prof. Dr. Hakan Pekcanıtez tarafından ele alınacak olan dava türleri ile ilgili sorunlar konusu ile başlayacak, 14:15-14:45 arasında Prof. Dr. Muhammet Özekes tarafından öninceleme ve bağlantılı sorunların ele alınması ile devam edecek, 14:45-15:15 arasında ise sorulara cevap verilecektir.

Sempozyumun ikinci oturumu 15:30-16:00 arasında Prof. Dr. Murat Atalı tarafından ıslah ile ilgili sorunlarını ele alınması ile başlayacak, 16:00-16.30 arasında dava ve cevap dilekçeleri ile ilgili sorunlar, Doç. Dr. İbrahim Aşık tarafından anlatılacaktır. 16:30 17:00 arasında tekrar sorulara cevap verilecek ve plaket sunumu ile sempozyum kapatılacaktır.

Sempozyumun pek değerli anlatıcıları, Prof. Dr. Hakan Pekcanıtez, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi; Prof. Dr. Muhammet Özekes, 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi; Prof. Dr. Murat Atalı, Türk-Alman Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi; Doç. Dr. İbrahim Aşık, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim üyesidir.

Yorum Yok

Yorum Yap