Hakkımızda

çabukoğlu avukatlık2010 yılında faaliyet vermeye başlayan hukuk büromuz, müvekkiller adına girişilen hukuk mücadelelerinin güçlü kıldığı bir büro haline gelmiştir. Teknoloji ile iç içe olunan günümüzde, hukukun hızlı değişimine ayak uydurmak oldukça güçtür. Hukuk Büromuz, kendini her gün güncellemekte ve değişiklikleri sürekli takip etmektedir. Böylece vekalet ilişkisi içerisinde olunan kişilerin memnuniyetinin arttırılması hedefleniyor ve yine memnuniyetinin arttırılması tarafımızca garanti ediliyor.

Hukuk Büromuzun ve büromuzdaki çalışma ortaklarımızın en öncelikli hedefi; mesleğimizin onurunun ve saygınlığının gerektirdiği çerçevede, farkındalık yaratarak, bu farkındalığın müvekkillerde ve diğer çalışma arkadaşlarımız olan şirketlerde yarattığı mutluluğu arttırmaktır. Kurmuş olduğumuz kadro ve ofisimizin samimi çalışma ortamı ile başarılarımızı arttırmak ve insan ilişkilerine sahip çıkarak başarılı, saygın bir avukatlık mesleği mensubu olmak bir diğer hedefimizdir.

Her şeyden evvel “işiniz-kendi şahsi işimizdir” prensibi ile hareket eden bir anlayışla hizmet sunduğumuzun bilinmesini isteriz. Bu prensip ile; Hukuki mücadele verilirken müvekkilin menfaatlerinin korunması noktasında maksimum gayret ve maksimum mutluluk hedeflenmektedir.

Çabukoğlu Avukatlık Bürosu Antalya
Av. Ceren Zorlu Çabukoğlu
Av. Mehmet Münir Çabukoğlu