Antalya Barosu Borçlar Hukuku Semineri

Antalya Barosu Türkiye Barolar Birliği Eğitim Seminerleri kapsamında seminerler düzenlenmekte ve bu seminerlerde çok değerli eğitmenler, seminere katılmak isteyen avukat, stajyer avukat, hakim, savcı ve hukuk fakültesi öğrencilerine seminer konularında eğitimler vermektedirler.

Bu eğitimlerden birisi olan Borçlar Hukuku Semineri, bu hafta sonu yani 05.12.2015 tarihinde gerçekleştirilecektir. Seminer Antalya Barosu’nun faaliyet gösterdiği Barohan’ın 4. Katında gerçekleştirilecektir.

Borçlar Hukuku

Seminer konusu Borçlar Hukuku‘nun dalı olan arsa payı karşılığı inşaat sözleşmeleri ve kira hukuku ile ilgili yeni hükümler başlığı altında toplanacaktır. Eğitimleri ise Borçlar Hukuku alanında başarılı eğitmenler olan Doç. Dr. Ebru Ceylan, Yrd. Doç. Dr. Umut Yeniocak ve Yrd. Doç. Dr. Ekrem Kurt verecektir. Doç. Dr. Ebru Ceylan, İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde; Yrd. Doç. Dr. Umut Yeniocak, İstanbul Kemerburgaz Hukuk Fakültesi’nde; Yrd. Doç. Dr. Ekrem Kurt ise MEF Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak faaliyet göstermektedir.

Eğitim 05.12.2015 tarihinde saat 10:30’da başlayacaktır.

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz